Přijetí do zájmových kroužků ve školním roce 2021/2022

Vážení rodiče,

zde je seznam přijatých žáků do zájmových kroužků pro školní rok 2021/2022. Žáci jsou uvedeni pod evidenčními čísly. Ještě evidujeme několik volných míst. V případě zájmu o dohlášení mne prosím kontaktujte do pátku 24. 9. 2021 na email zuzakova.klara@zernosecka.cz, popř. volejte na 737 821 547.

Pokyny k platbám najdete na příslušných přihláškách:

Pololetní příplatek 200 Kč na materiál je vybírán za každý z následujících kroužků: Keramika a Všekutílek.
Všechny platby za 1. pololetí uhraďte do 30. 9. 2021.
Kroužky začínají ve školním lichém týdnu od 27. 9. 2021.

Výsledky o přijetí do kroužků byly ovlivněny doporučením co nejvíce zachovat kompaktnost skupin.

Těší nás velký zájem o volnočasové aktivity. Kroužek Chovatelství a ochrana přírody byl změněn na čtrnáctidenní cyklus, ve kterém se střídají dvě skupiny, abychom umožnili účast co nejvíce zájemcům. Také jsme přidali kroužek Všekutílka pro druhé třídy, a to v pondělí v čase 13 – 14 hodin. Kroužky Kytary byly sloučeny do jednoho s termínem v úterý 14 – 15 hodin. U některých kroužků došlo k přerozdělení dětí z důvodu kapacity, proto raději hledejte v celém seznamu.

Externí kroužky jsou již plně obsazeny kromě Pokékroužku. V případě zájmu kontaktujte přímo externího poskytovatele pokekorouzek.cz

Přípravy na přijímací zkoušky již začaly, přihlašování je uzavřeno. Garantujeme 24 lekcí, žáci se připravují do konání přijímacích zkoušek bez pauzy mezi pololetími. Pololetní pauzu rovněž nemají kroužky VymysliIQ a Češtinářské a početní špeky.

Přeji všem pěkné kroužkování,

Klára Zuzáková