Změna provozu školní jídelny od 18. 11. 2020

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že od 18.11.2020 vstupují v platnost nová vládní opatření v souvislosti s přítomností žáků ve školách, dochází i ke změnám provozu školní jídelny.

Jsme povinni se řídit nařízením Vlády ČR, potažmo MŠMT a MZd a 18.11.2020 můžeme obnovit provoz školní jídelny. Ve školní jídelně se mohou prezenčně stravovat pouze  žáci v prezenční výuce a zaměstnanci školy přítomní na pracovišti. Ostatní žáci, zaměstnanci školy a cizí  strávníci si mohou stravu odebrat výdejním okénkem. Pro výdejové okénko platí přísná hygienická opatření, která nejsme bohužel schopni technicky zajistit a obědy s sebou zatím nevydáváme. Intenzivně pracujeme na tom, aby i naše škola umožnila výdej obědů žákům, kteří se aktuálně vzdělávají distančně.

Rádi bychom Vám rodičům alespoň touto cestou usnadnili momentální situaci, musíme při tom stále respektovat a dodržovat veškerá nařízení a platné hygienické normy. O jakékoliv změně v provozu školní jídelny Vás budeme obratem informovat.

Od 18.11.2020 mají všichni žáci prvních a druhých tříd automaticky přihlášený oběd. Jakékoliv změny provádějte prosím prostřednictvím systému www.strava.cz, nebo ve spolupráci s vedením školní jídelny: tel. 286 880 132, mimo pracovní dobu funguje záznamník, 286 010 830; email:sj@zernosecka.cz 

Děkujeme za pochopení a zůstáváme s přáním klidných dní
vedení ZŠ Žernosecká