Stravování v době uzavření školy

Vážení rodiče,

poslední dva dny se kromě distanční výuky všech našich žáků snažíme uzpůsobit provoz školní jídelny všem aktuálním hygienickým a protiepidemickým nařízením Vlády ČR, potažmo MZd a HSHMP, tak, abychom byli opět schopni poskytovat našim strávníkům obědy.

Od pondělí 19.10.2020 obnovujeme provoz školní jídelny a Vaše děti se tedy mohou stravovat v prostorách školy. Obědy na celý příští týden (19. – 23.10. 2020)  je nutno objednat prostřednictvím  www.strava.cz. Nejpozději do pátku 16.10.2020 do 14:00. Poté bude systém deaktivován. V současné době jsou všechny obědy odhlášeny!

Na základě těchto objednávek Vás budeme obratem informovat, zda je zájem o obědy dostatečný pro zahájení efektivního provozu ŠJ. Tuto informaci zveřejníme obratem prostřednictvím webových stránek školy a systému Bakaláři společně s časovým rozvrhem výdeje obědů pro konkrétní třídy. Obědy budou vydávány pouze pro okamžitou konzumaci ve školní jídelně. V současné epidemiologicky vypjaté situaci nelze vyzvedávat obědy s sebou.

Děkujeme za pochopení a spolupráci, a věříme, že společně současnou nestandardní situaci zvládneme. Mějte prosím na paměti, že při návštěvě školní jídelny neustále dbáme na zvýšené hygienické nároky dnešních dní.

Za vedení ZŠ Žernosecká

Klára Vodičková
zástupkyně ředitelky
vodickova.klara@zernosecka.cz