Otevíráme opět otázku stravování ve školní jídelně

Vážení rodiče,

už čtvrtý týden trávíme společně v distančním světě. Všichni víme, jak náročné tohle období pro nás všechny je. Právě proto znovu otevíráme otázku stravovaní ve školní jídelně.

Od pondělí 16.11.2020 jsme schopni obnovit provoz školní jídelny a Vaše děti by se mohly stravovat v prostorách školy. Postup již znáte. Obědy na celý příští týden (16. – 20.11. 2020) je od zítřka možné objednat prostřednictvím www.strava.czNejpozději do čtvrtka 12.11.2020 do 14:00. Poté bude systém deaktivován.

Na základě těchto objednávek Vás budeme obratem informovat, zda je zájem o obědy dostatečný pro zahájení efektivního provozu ŠJ. Tuto informaci zveřejníme obratem prostřednictvím webových stránek školy a systému Bakaláři společně s časovým rozvrhem výdeje obědů pro konkrétní třídy. Obědy budou vydávány pouze pro okamžitou konzumaci ve školní jídelně. V současné epidemiologicky vypjaté situaci nelze vyzvedávat obědy s sebou.

Děkujeme za pochopení a spolupráci, a věříme, že případné obnovení provozu ŠJ by mohlo pomoci usnadnit každodenní nelehkou situaci Vám rodičům i našim žákům. Mějte prosím na paměti, že při návštěvě školní jídelny dbáme na zvýšené hygienické nároky dnešních dní.

vedení ZŠ Žernosecká